7Rules Salon Beauty

Przedłużanie paznokci Warszawa Praga

Przedłużanie paznokci to zabieg kosmetyczny, którego zadaniem jest optyczne wydłużenie płytki paznokcia, przez co dłonie będą wyglądały na bardziej zadbane i eleganckie. Cała procedura wymaga fachowej wiedzy i umiejętności, dlatego zabieg powinien być wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. W naszym salonie wykonujemy przedłużanie paznokci popularną metodą żelową oraz oferujemy wzmacnianie paznokci żelem i wzmacnianie z wykorzystaniem proszku akrylowego.

Logo 7rules-beauty.pl Salon kosmetyczny w Warszawie

Przedłużanie paznokci metodą żelową – na czym polega?

7Rules Salon Beauty

Przedłużanie paznokci to zabieg dość czasochłonny, dlatego umawiając się na wizytę, warto zagospodarować sobie kilka godzin wolnego czasu. Na początku kosmetyczka dokładnie dezynfekuje płytki paznokcia, oczyszcza je i odtłuszcza. W kolejnym kroku przygotowuje się paznokcie do przedłużania poprzez przycięcie skórek i zmatowienie paznokcia.

Przedłużanie żelowe polega na tym, że specjalistka nakłada kroplę żelu na każdy przygotowany krój, następnie rozsmarowuje ją na wcześniej ustaloną długość. Kiedy wybrana forma zostanie nadana, paznokcie należy włożyć do lampy utwardzającej na ok. 2-3 minuty. Następnie nakładana jest kolejna warstwa żelu, która również wymaga utwardzenia. Na koniec specjalistka opiłowuje płytkę, aby nadać jej odpowiedni kształt.

Wzmacnianie paznokci żelowe i akrylowe

Nałożenie warstwy żelu ma na celu nie tylko wydłużyć paznokcie, ale też je wzmocnić, aby wydłużyć trwałość efektu. W naszym gabinecie wykonujemy także wzmacnianie paznokci proszkiem akrylowym. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z wyjątkowo kruchymi i łamliwymi paznokciami.

przedłużanie paznokci warszawa praga
przedłużanie paznokci warszawa praga
przedłużanie paznokci warszawa praga

Przedłużanie paznokci Praga Warszawa – zapraszamy na wizytę

7Rules Salon Beauty

W naszym salonie masz szansę spotkać się z profesjonalną stylistką, która wykona dla Ciebie kompleksowe prace pielęgnacyjne dłoni w tym przedłużanie paznokci. Jeżeli chcesz cieszyć się eleganckim wyglądem palców u dłoni, jednak masz problem z zapuszczeniem paznokci, pomożemy Ci uzyskać oczekiwane efekty. 

Oprócz przedłużania paznokci w naszym salonie urody na warszawskiej Pradze, wykonujemy między innymi przedłużanie rzęs oraz laminacje brwi.

7Rules Salon Beauty

Opinie o Nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu