7Rules Salon Beauty

Przedłużanie rzęs Warszawa Praga Północ

Zabieg przedłużania rzęs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientek, które chętnie decydują się na podkreślenie oprawy oczu. Przedłużanie rzęs pozwala osiągnąć trwałe efekty pogrubienia i zagęszczenia naturalnych rzęs, dzięki czemu można zaoszczędzić na codziennym makijażu.

Logo 7rules-beauty.pl Salon kosmetyczny w Warszawie

Przedłużanie rzęs – co to za zabieg?

7Rules Salon Beauty

Zabieg przedłużania rzęs polega na precyzyjnym doklejaniu do rzęs włosków, które mogą być wykonane z różnych materiałów. W naszym salonie wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty wyróżniające się wysoką trwałością oraz przetestowane pod względem tolerancji skórnej. Wykonujemy zabieg przedłużania rzęs trzema metodami:

  • 1:1;
  • 2-3 D;
  • 3-4 D.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda 1:1 polega na doklejaniu do jednego naturalnego włoska jednej sztucznej rzęsy. Jest to najbardziej popularna metoda przedłużania rzęs, zapewniająca najbardziej naturalny wygląd.

Przedłużanie rzęs 2-3 D

Metoda ta polega na utworzeniu kępki, która składa się z 2 lub 3 syntetycznych rzęs. Ta metoda zapewnia nieco więcej możliwości stylizacji, niż 1:1. Oprócz podkręcenia i wydłużenia rzęs otrzymujemy także efekt pogrubienia i zwiększenia objętości.

Przedłużanie rzęs 3-4 D

Ta metoda polega na aplikacji 3 lub 4 rzęs na jednego naturalnego odpowiednika. Zabieg daje super efekty przedłużenia i pogrubienia rzęs, jednak jest też dość czasochłonny.

przedłużanie rzęs warszawa praga północ
przedłużanie rzęs warszawa praga północ
przedłużanie rzęs warszawa praga północ

Jak długo utrzymują się efekty przedłużania rzęs?

7Rules Salon Beauty

W zależności od wybranej metody efekt przedłużania rzęs może utrzymać się nawet 3-4 tygodnie, jednak wszystko zależy od kondycji włosów naturalnych oraz pielęgnacji.

Przedłużanie rzęs - Praga Północ w Warszawie

W naszym salonie kosmetycznym w dzielnicy Praga Północ w Warszawie wykonujemy profesjonalne przedłużanie rzęs. Przed rozpoczęciem zabiegu specjalistka zawsze sprawdza, czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań dotyczących wykonania procedury, takich jak stany zapalne czy alergie. W naszej pracy korzystamy tylko ze sprawdzonych metod, a nasze specjalistki wyróżniają się odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w wykonywaniu tego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

Przedłużanie rzęs to tylko jedna z licznych usług wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym. Zajmujemy się również między innymi pedicure oraz manicure hybrydowym.

7Rules Salon Beauty

Opinie o Nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu