7Rules Salon Beauty

Pedicure Warszawa Praga Północ

Pedicure to popularny zabieg kosmetyczny, którego głównym celem jest poprawa kondycji i wyglądu stóp. Z pedicure korzystają chętnie przede wszystkim kobiety, które lubią chodzić w odkrytych butach i chcą, aby ich stopy stały się atutem całej sylwetki. W naszym gabinecie w Warszawie wykonujemy profesjonalny pedicure z wykorzystaniem najlepszych narzędzi.

Logo 7rules-beauty.pl Salon kosmetyczny w Warszawie

Jakie rodzaje pedicure wykonujemy?

7Rules Salon Beauty

W naszym gabinecie zawsze dbamy o to, aby nasze klientki mogły poczuć się komfortowo i otrzymały usługi zgodne z oczekiwaniami. Nasze kosmetyczki wykonują profesjonalny pedicure, zapewniając atrakcyjny wygląd stóp.

Jedną z opcji w naszej ofercie jest pół pedicure palców stóp. Zabieg polega na pielęgnacji paznokci u stóp. W ramach pół pedicure nasza kosmetyczka wykonuje kompleksową pielęgnację palców stóp, rozpoczynając od obcięcia i oszlifowania paznokci, a następnie przechodząc do wygładzenia lub wycięcia skórek i wyrównania wałów przypaznokciowych. Pół pedicure możemy wykonać bez malowania paznokci lub z malowaniem lakierem zwykłym albo hybrydowym wedle życzenia klientki.

Pedicure klasyczny na sucho

Pedicure klasyczny na sucho to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego dla stóp, który wykonywany jest bez użycia wody. W przeciwieństwie do tradycyjnego pedicure’u, który najczęściej wykonywany jest w kąpieli stóp, pedicure na sucho obejmuje czyszczenie, pielęgnację i ozdabianie stóp bez konieczności ich moczenia.

Pedicure hybrydowy na sucho

Zabieg przebiega podobnie, jak w przypadku pedicure klasycznego. Różnica polega na zastosowaniu lakieru hybrydowego, który wymaga dodatkowego utwardzenia specjalną lampą. Jest to opcja idealna dla osób, którym zależy na długotrwałych efektach, ponieważ pedicure hybrydowy może utrzymać się nawet do 4 tygodni.

pedicure warszawa praga północ
pedicure warszawa praga północ
pedicure warszawa praga północ

Przeciwskazania do Pedicure

7Rules Salon Beauty

  • stany zapalne, ropne i alergiczne stóp;
  • zakażenia w obrębie stóp, np. drożdżyce, grzybice;
  • choroby zakaźne;
  • świeże blizny i rany w okolicach stóp;
  • nietypowość płytki paznokciowej;
  • łuszczyca skóry i paznokci;
  • brodawki;
  • pęknięcia naskórka między palcami.

Pedicure Warszawa Praga Północ – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nasz salon kosmetyczny mieści się w Warszawie w dzielnicy Praga Północ. Wykonujemy pedicure z najwyższą dokładnością, wykorzystując do zabiegu sprawdzone narzędzia i kosmetyki. Każda wizyta rozpoczyna się konsultacją oraz oceną stanu stóp klientki przez profesjonalistkę. Dbamy o zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa, i gwarantujemy miłą atmosferę podczas wykonywania zabiegu.

W naszym salonie kosmetycznym na warszawskiej Pradze, oprócz pedicure wykonujemy między innymi makijaż permanentny oraz przedłużanie rzęs.

7Rules Salon Beauty

Opinie o Nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu