7Rules Salon Beauty

Manicure hybrydowy Warszawa Praga
Paznokcie hybrydowe

Manicure hybrydowe to rozwiązanie, które zyskało dużą popularność wśród pań ceniących sobie trwałe rozwiązania.

Paznokcie hybrydowe wykonywane są przy zastosowaniu specjalnych lakierów hybrydowych, łączących w sobie cechy lakierów klasycznych i elastycznego żelu.

Logo 7rules-beauty.pl Salon kosmetyczny w Warszawie

Paznokcie hybryda Warszawa – na czym polega zabieg?

7Rules Salon Beauty

Cała procedura wykonania manicure wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku manicure tradycyjnego. Różnica polega na rodzaju zastosowanego lakieru oraz na tym, że każdą warstwę manicure utwardza się specjalną lampą LED. Lampa nie tylko szybciej wysusza lakier, ale też nadaje mu wymaganej trwałości, dzięki czemu manicure hybrydowe to zabieg wyróżniający się dużo wyższą trwałością od manicure tradycyjnego. Lakier hybrydowy na paznokciach może pozostać w dobrej kondycji nawet do 3 tygodni, a szeroki wybór kolorów pozwala stylistkom tworzyć oryginalne, wyjątkowe stylizacje paznokci, dostosowane do wymagań klientki.

Zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania dłoni do nałożenia lakieru, dlatego przed zastosowaniem hybrydy kosmetyczka wykonuje oczyszczenie i odtłuszczenie płytki paznokcia oraz usuwa ewentualne pozostałości po poprzednim zabiegach manicure. Następnym krokiem jest nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu i pielęgnacja skórek. Przy nakładaniu lakieru i wszystkich dodatkowych baz kosmetyczka stosuje urządzenie utwardzające, mające zapewnić paznokciom trwałość i atrakcyjny połysk.

manicure
manicure
manicure

Manicure hybrydowy – komu dedykowany jest zabieg?

7Rules Salon Beauty

Paznokcie hybrydy wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim większą trwałością, dlatego jest to zabieg idealny dla pań ceniących sobie precyzję. Hybrydy sprawdzają się jako stylizacja paznokci przed każdym ważnym wydarzeniem oraz zawsze wtedy, gdy klientce zależy na tym, aby ładny wygląd paznokci utrzymał się jak najdłużej. Klientki stawiające na ten zabieg nie muszą przejmować się odpryskami oraz tym, że lakier zejdzie z płytki paznokcia podczas zmywania czy wykonywania codziennych czynności. Stosując się do zaleceń specjalistki, można cieszyć się dobrymi efektami manicure przez wiele dni.

Paznokcie hybrydy Warszawa Praga – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W naszym salonie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy zabieg manicure hybrydowy, wykorzystując sprawdzone lakiery i profesjonalne narzędzia. Dbamy nie tylko o to, aby zabiegi zapewniały jak najlepsze efekty, ale też o to, aby były w pełni bezpieczne, dlatego przed rozpoczęciem stylizacji zawsze dokładnie dezynfekujemy narzędzia i przygotowujemy miejsce do pracy. Zapraszamy na manicure hybrydowe klientki z warszawskiej Pragi i innych dzielnic stolicy.

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy również makijaż permanentny oraz pedicure.

7Rules Salon Beauty

Opinie o Nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu