7Rules Salon Beauty

Laminacja brwi Praga Północ

Laminacja brwi to świetne rozwiązanie szczególnie dla osób zmagających się z nieregularnie rosnącymi i źle układającymi się brwiami. Zabieg polega na zmianie kształtu brwi w taki sposób, aby lepiej prezentowały się na twarzy i podkreślały okolice oczu. Przy pomocy odpowiednich kosmetyków specjalistka może nadać nowy kierunek wzrostu włosków, dzięki czemu brwi staną się bardziej wyraziste i lepiej ułożone.

Logo 7rules-beauty.pl Salon kosmetyczny w Warszawie

Laminacja brwi – na czym polega zabieg?

7Rules Salon Beauty

Pierwszym krokiem do wykonania profesjonalnej laminacji brwi jest dokładne oczyszczenie brwi, po którym nakłada się na włoski substancję o nazwie kwas tioglikolowy, którego zadaniem jest rozchylenie łusek włosa. Kwas tioglikolowy sprawia, że brwi stają się bardziej podatne na układanie, dzięki czemu kosmetyczka może nadać im pożądany kształt. Po zastosowaniu kwasu, na brwi nakłada się substancję odżywczą, np. keratynę, która wzmacnia włoski i sprawia, że nabierają zdrowego blasku.

Laminacja brwi Praga Północ – dla kogo dedykowany jest zabieg?

Laminacja brwi cieszy się popularnością wśród osób, które nie są zadowolone z kształtu i wyglądu swoich brwi i chcą nadać im odpowiednią formę. Co więcej, efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet do 5 tygodni, a więc jest to świetna opcja dla pań, które nie chcą codziennie tracić czasu na stylizację brwi. Dzięki laminacji można nie tylko uzyskać pożądany kształt brwi, ale też odżywić i pogrubić włoski, dzięki czemu oprawa oczu stanie się wyraźniejsza.

laminacja brwi warszawa praga
laminacja brwi warszawa praga
laminacja brwi warszawa praga

Dlaczego warto zdecydować się na laminację brwi w naszym salonie?

7Rules Salon Beauty

Profesjonalna laminacja brwi może dać bardzo dobre efekty. W naszym salonie dbamy o precyzję i bezpieczeństwo działania, dlatego nasze klientki wychodzą zadowolone z efektów zabiegu. Na laminację brwi zapraszamy osoby z Warszawy nie tylko z dzielnicy Praga Północ, ale też z innych obszarów stolicy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej klientki i zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ustalenia kształtu brwi oraz późniejszej pielęgnacji włosów.

W naszym salonie kosmetycznym na Pradze wykonujemy również przedłużanie rzęs oraz manicure hybrydowy

7Rules Salon Beauty

Opinie o Nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu